Nadezda Zorina

Nadežda Zorina

Milé dámy a pánové, 

dovolte mi se Vám představit. Jmenuji se Naděžda a je mi…, ale cítím se pořád na 20 . Jsem šťastná žena, protože dělám to co mě baví. Moje práce je můj životní styl a zároveň i hobby. 

Ke kosmetice mě to táhlo už na základní škole, kde jsem experimentovala jak s různými krémy, tak i s dekorativní kosmetikou. Má láska k ní trvá dodnes.

 Chtěla jsem v tom pokračovat i v profesionálním životě …. Jenže jak to často bývá, my si to plánujeme a někdo nahoře to rozhoduje za nás jinak. Přišla láska, dítě, stěhování do jiné země a můj sen musel nějakou dobu počkat. 

Touha dělat ženy krásnější mě však nikdy neopustila – před dvanácti lety jsem se ponořila do studia kosmetologie a od té doby pravidelně navštěvuji různé kurzy a školení a neustále se vzdělávám v daném oboru.

 Snažím se následovat trendy a školit se v oblasti nových technologií, abych mohla svým klientkám poskytnout tu nejlepší péči – nabízím různé druhy peelingu, které jsou nezbytné  pro kvalitní ošetření pleti,ráda se učím a poznávám nové a účinné věci , a to jsou přístroje, které používám k dokonalosti vaši pletí – radiofrekvenční lifting, karboxy terapie, mikronidling a také různé masáže obličeje.

Před čtyřmi lety jsem  absolvovala kurz skulpturálně-bukální masáže obličeje, která se v Čechách řadí mezi luxusní procedury. Více se o masáži dozvíte v nabídce ošetření :…..

 Mám spoustu stálých a spokojených zákazníků, kterým jsem pomohla, a jsem nesmírně šťastná když vidím jejich nadšení a spokojenost. Ten pocit je právě to, kvůli čemu pracuji v tomto oboru.

Miluji svoji práci a snažím se, aby si u mě moji  klienti odpočinuli a vždy odcházeli maximálně spokojení.

 Moje krédo je: Jenom život, který žijeme pro ostatní stojí za to!

Vaše kosmetička v Praze

×